Seria Włamań na Sklepy Internetowe z Nasionami

Temat, który dziś poruszymy może nieść ze sobą wiele problemów. Minowicie wszystko rozchodzi się o hakerów, włamujących się na sklepy internetowe z nasionami konopi indyjskiej pozyskując w ten sposób bazę danych klientów.

Od razu informujemy że do nas nikt się nie włamał, była jedynie próba włamania. Ale do naszej konkurencji było włamanie z pozyskaniem danych.

seria włamań, sklepy internetowe z nasionami konopi

Informacje ta zostały przekazane między innymi przez portal nieznany-numer. Zacznijmy od początku, całe zdarzenie rozpoczyna się dnia 29 września a kończy 30 września 2021 roku. W tych dniach w godzinach wieczornych około 22:00 zauważyliśmy iż ktoś próbuje włamać się do naszego sklepu. Całe zdarzenie było przez nas monitorowane, prób włamania było wiele lecz nie udało się pokonać naszych zabezpieczeń. Po wielogodzinnych próbach złamania naszych zabezpieczeń haker zrezygnował z dalszych starań. Nasza strona posiada bardzo dobre zabezpieczenia informatyczne, które zablokowały hakera na tyle, iż nie zdołał ich obejść. Więcej na ten temat przeczytasz na blogu THC-THC pod linkiem: Włamania Hakerów Na Strony Sklepów Internetowych z Nasionami. Tam przeczytasz dokładniejsze informacje o włamaniach na sklepy z nasionami konopi. Jak również przeczytasz jak dbamy o nasz sklep aby klienci byli w 100% bezpieczni robiąc w nim zakupy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © powiew.com - Nasza firma jest na rynku nasion konopi od X lat.